Chcesz działać z nami?
Sprawdź, jak możesz to zrobić
Jeśli uważasz, że robimy to, co trzeba, pomóż nam. Pomaganie osobom w potrzebie, poprawia ich dobrostan, ale też daje satysfakcję darczyńcy lub wolontariuszowi. Angażując się w nasze działania, dołączasz do zespołu osób, które doświadczyły AZS, a swoje doświadczenia przekuwają na coś dobrego. Jeśli twoją pomocą jest darowizna, pamiętaj, że przekazując środki na naszą rzecz, obniżasz swój dochód, a w związku z tym zapłacisz mniejsze podatki. Ty wybierasz, jak chcesz nas wesprzeć.
Wolontariat
- Doświadczyłeś atopowego zapalenia skóry?
- Zajmujesz się AZS zawodowo?
- Jesteś studentem lub studentką pedagogiki, medycyny lub psychologii i szukasz stażu?
Zadzwoń do nas.
Dowiedz się, jak możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla osób z AZS, dla Fundacji i dla Ciebie (tel. 22 264 52 86).
Dowiedz się więcej o wolontariacie wchodząc na stronę Halo! Atopia.
Fundacja została stworzona dla wszystkich, którzy chcą zmienić na lepsze świat,
w którym żyją osoby chore na atopowe zapalenie skóry. Co to oznacza?
1. Jak działamy w Fundacji?
Zarząd Fundacji organizuje pracę i załatwia wszelkie sprawy dokumentacyjne, księgowe i raporty, a także poszukuje środków na finansowanie działań. Prawie wszystkie działania Fundacji są konsultowane
z wolontariuszami. Fundacja pomaga wszystkim, którzy zgłoszą się do aktualnych projektów Fundacji
lub chcą zrealizować własne, w ich przygotowaniu i przeprowadzeniu. Organizujemy szkolenia i warsztaty,
a także konsultacje indywidualne.
2. Kto jest w zespole Fundacji?
Obecnie w Fundacji pracuje kilkunastu wolontariuszy w różnym wieku. Piszą teksty na stronę Fundacji,
tworzą posty na profile społecznościowe, wymyślają nowe inicjatywy, przygotowują nowe działania od strony merytorycznej i organizacyjnej. Zarząd Fundacji to trzy osoby o różnych umiejętnościach, które
większość działań również wykonują wolontariacko. Zarządowi pomaga Martyna, “prawa ręka”, która konsultuje treści i logikę projektów.
3. Co możesz zrobić jako wolontariusz?
Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić i jakie masz umiejętności. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, słuchać i chcesz się podzielić swoją wiedzą na temat AZS, możesz dołączyć do grupy konsultantów linii wsparcia Halo! Atopia. Grafik dyżurów dostosujemy do Twoich możliwości.
Jeśli interesuje Ciebie prowadzenie projektów i chcesz zobaczyć jak działa Fundacja, możesz bezpośrednio wesprzeć Zarząd w realizacji pomysłów rodzących się w Fundacji. Jeśli lubisz pisać teksty lub przygotowywać grafiki, dołącz do zespołu ds. social mediów.
Może interesuje Ciebie realizacja własnych pomysłów. Zadzwoń do nas. Wspólnie ocenimy, czy są wykonalne i co będzie potrzebne, by stały się rzeczywiste.
4. Jak możesz dołączyć?
Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer telefonu podany na stronie home Fundacji, napisz do nas e-mail lub wypełnij formularz. Daj nam kilka dni na odpowiedź. Ktoś z zespołu skontaktuje się z Tobą.
Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl.
FaniMani.pl współpracuje z ponad 1500 sklepów, restauracji i hoteli.
Ty nic nie dopłacasz!
Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.
- Zarejestruj się w FaniMani.pl
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.
- Na komputerze dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki
To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Wejdź na profil Fundacji Alabaster na FaniMani aby zainstalować Przypominajkę!
Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj 1zł i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!
- Pobierz Aplikację FaniMani na telefon (Google Play, AppStore)
Możesz nam pomagać także robiąc zakupy przez telefon. W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.
Sprawdź co robimy
i jak działamy